Привітали Ювілярку!

Дата: 12.09.2019 15:18

Сьогодні, 12 вересня 2019 року, своє 90-річчя святкує жителька села Чепелівка, ветеран праці Сивак Марія Максимівна 1929 року народження. Основну частину свого життя ювілярка присвятила роботі на сільськогосподарському підприємстві «Правда» села Чепелівка.

З ювілейною датою її прийшла привітати міський голова Ніла Островська та виконуючий обов’язки старости села Чепелівка Василь Шемчук, які від імені всієї Красилівської громади подякували іменинниці за її нелегкий життєвий шлях, на який прийшлись голодомор і воєнні роки, побажали міцного здоров’я, бадьорості та довгих років життя.

Дивлячись на Марію Максимівну, вродливу, з добрим усміхненим обличчям, світлу жіночку, не віриш в її літа. Щирі привітання гостей приємно збентежили ювілярку.

Нелегка доля випала Марії Максимівні. Позаду залишилися роки сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами.

«Будьте добрим для всіх. Тому що добро дає здоров’я», - ділиться секретом довголіття іменинниця.

Сьогодні Марія Максимівна проживає в гарній затишній оселі, в оточенні рідних і близьких людей. Вона любляча мама п’ятьох дітей, має дев’ятьох онуків та дванадцятьох правнуків - справжня берегиня сімейного затишку у своїй родині.