Мов на долоні бачиш Кульчини

Дата: 21.09.2019 19:35

21 вересня 2019 року Красилівська громада разом із жителями села Кульчини святкує 522-річницю з часу першої писемної згадки про село Кульчини.

На свято завітали міський голова Ніла Островська, секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк.

Під звуки оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина» жителі та гості села пройшлись святковою ходою центральними вулицями Кульчинів та з шаною і вдячністю поклали живі квіти до пам’ятного знаку воїнів-односельчан, які загинули у роки Другої Світової війни.

Продовжилось святкове дійство в сільському будинку культури, під час якого з вітальним словом до жителів села Кульчини звернулась міський голова Ніла Островська:

«Я рада вітати вас з Днем села, з цією гарною датою – 522 роки. І в цей світлий день Різдва Присвятої Богородиці, нехай божа благодать і заступництво Діви Марії зійде на кожного з вас, щоб у кожній оселі панував мир та добробут і звучав тільки веселий, радісний сміх».

Своїх односельчан привітала в.о. старости с.Кульчини Надія Файдевич.
Відповідно до розпорядження міського голови від 10 вересня 2019 року «Про відзначення Дня села Кульчини» міський голова вручила подарунки найстаршим жителям села:

-Ліщук Олександрі Григорівні;
- Хабуді Ніні Іванівні;
- Будзінській Олені Францівні;
- Панасюк Ганні Трохимівні;
- Бойко Надії Тарасівні;
- Балюх Надії Дмитрівні;

Діткам, які народилися в цьому році:
-Бойко Даниїлу;
- Оліщуку Артему;
- Семенюк Катерині;
- Панасюк Софії;
- Шиманському Максиму;
- Клименко Юлії;
- Панасюк Христині;
Власникам найкращих прибудинкових територій:

-Петрокушину Олегу;
-Козак Наталії;
-Северенюк Лідії.

Під час концерту лунали музичні вітання від жіночої вокальної групи «Розмай», вокальної групи дівчаток, викладачів та вокальної групи «Барви» Красилівської дитячої школи мистецтв, солістів сільського будинку культури та учнів Кульчинівської загальноосвітньої школи.

По завершенню святкового концерту жителі села та гості свята мали змогу пригоститися запашними короваями від Красилівської міської ради та ТОВ «Мамин хліб».