Привітали учасника підпільно-партизанського руху

Дата: 23.09.2019 13:37

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це державне визнання величезного внеску партизанів та підпільників у велику Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній кровопролитній боротьбі проти гітлерівських загарбників.

В цей день згадують людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували власного життя задля перемоги над ненависним ворогом.

З нагоди цього свята, 23 вересня, міський голова Ніла Островська та голова Красилівської районної ради ветеранів Володимир Боднарчук з подарунками та словами вдячності завітали до красилівчанина й учасника партизанського руху в роки Другої світової війни Нестеренка Миколи Павловича.

«Партизани та підпільники жертвували своїм здоров'ям і життям заради перемоги. Ваш подвиг і слава безсмертні», - зазначила міський голова та побажала Миколі Павловичу міцного здоров'я, благополуччя та мирного неба.

З кожним роком все менше їх залишається поряд з нами, але їх досвід, їх любов до батьківщини має слугувати прикладом для нащадків.