Спортсмени клубу «Греплінг-Красилів» – переможці та призери Всеукраїнського турніру «KYIV-OPEN»

Дата: 23.09.2019 13:38

Вихідними, у місті Київ під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації греплінгу України на базі спортивного комплексу «Меридіан» проходив Всеукраїнський турнір «KYIV-OPEN» серед новачків, школярів та кадетів 2006-2007, 2004-2005, 2002-2003 років народження з греплінгу (розділ «Гі») та панкратіону (розділ «Традішн»).

Даний турнір є рейтинговий та одним із відбіркових етапів на чемпіонат світу, який відбудеться в місті Баку (Азербайджан). Учасниками турніру було близько 350 спортсменів з різних обласних центрів та міст України.

За фінансового сприяння Красилівської міської ради, єдиними учасниками змагань високого рівня від Хмельницької області були вихованці спортивного клубу «Греплінг-Красилів» тренера Сергія Каліновського, які розвивають та популяризують такі види боротьби у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді.
На змаганнях команда нашої громади у складі 5 борців (юнаки та дівчата), своїми зусиллями та наполегливою працею завоювали золото, срібло та бронзу.

Чемпіонкою змагань стала Рябченко Дарія (у вазі до 52 кг), срібною призеркою із турніру повернулась Садовська Владислава (у вазі до 52 кг), а бронзу виборов Керімов Ібрагім (у вазі до 60 кг). Учасниками від Красилова також були Кобзєва Марія та Кобильчук Максим.

Переможці та призери Всеукраїнського турніру нагородженні медалями та дипломами.

Вітаємо спортивний клуб «Греплінг-Красилів» із високими результатами, бажаємо розвиватись та підкоряти нові спортивні вершини!