Красилівські волейболістки – призери Всеукраїнського турніру!

Дата: 24.09.2019 13:14

Днями, у місті Калинівка (Вінницька обл.) на базі Калинівської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2004-2005 та 2006-2008 років народження присвячений пам’яті тренерів з волейболу Я. М. Ясєвіча і А. В. Піатровського.

У змаганнях взяло участь 10 команд з різних областей України. Хмельниччину представляло дві команди юних волейболісток тренера Валерія Лобова Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Три дні напружених ігор показали хороший результат: обидві наші команди посіли призові треті місця у своїх вікових категоріях.

Команди нагороджені кубками, усі гравці бронзовими медалями, грамотами та солодкими подарунками від організаторів турніру.

Кращими гравцями Всеукраїнських змагань визнані наші красилівчанки – Коб’юк Наталія і Федорчук Олександра.

Вітаємо та бажаємо подальших успішних виступів на змаганнях!