Тренінг з написання проектів на виконання бюджету участі Красилівської міської територіальної громади

Дата: 27.09.2019 18:43

Сьогодні, 29 вересня, відбувся тренінг з написання проектів на виконання бюджету участі Красилівської міської територіальної громади. У заході взяли участь близько 30 осіб, що мають намір втілити своїми задуми за рахунок бюджету участі, зокрема представники громадських організацій та установ міста, активні жителі громади.

Розпочався семінар із того, що експерт проекту – радник з питань місцевих фінансів Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування – Наталя Любченко розповіла присутнім про історію розвитку партиципаторного бюджетування, кращі практики втілення ідей в різних країнах і показала як правильно заповнювати аплікаційну форму та як створити команду щодо написання проектів.

Перед учасниками навчання також виступив начальник сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Валерій Лось , який звернув увагу присутніх, що всю необхідну інформацію про бюджет участі Красилівської громади, положення та особливості які були презентовані під час семінару, умови участі в конкурсі та вимоги до самих проектів можна буде знайти за посиланням: https://bit.ly/2nJBCYX

Прийом проектів розпочнеться з 1 листопада 2019 року та триватиме 2 тижні.

Тож долучайтеся, не прогавте шансу втілити в життя свої задуми.