Привітали з Днем дошкілля

Дата: 27.09.2019 18:44

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, міський голова Ніла Островська, секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка та голова профспілкового комітету Тамара Щиборовська відвідали заклади дошкільної освіти громади.

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, міський голова Ніла Островська, секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка та голова профспілкового комітету Тамара Щиборовська відвідали заклади дошкільної освіти громади.
Вітання приймали працівники ЗДО № 1 „Веселка” (м. Красилів), ЗДО № 4 „Сонечко” (м. Красилів), ЗДО № 6 (м. Красилів), ЗДО № 10 „Золота рибка” (м. Красилів), ЗДО „Пролісок” (с. Волиця), ЗДО „Струмочок” (с. Дружне), ЗДО „Веселка” (с. Заставки), ЗДО „Сонечко” (с. Кульчини), ЗДО „Малятко” (с. Кульчинки), ЗДО „Сонечко” (с. Чепелівка) зі святом.

Ви оберігаєте та виховуєте найдорожчий скарб нашої громади – найменших її жителів. Я дякую вам від усієї громади, за те, що вкладаєте душу і серце в наших дітей.- наголосила Ніла Островська

ЗДО № 1 „Веселка” (м. Красилів)

Фото без описуЗДО № 6 (м. Красилів)Фото без описуНЗ № 10 „Золота рибка” (м. Красилів)Фото без описуЗДО № 4 „Сонечко” (м. Красилів)???????Фото без описуЗДО „Малятко” (с. Кульчинки)???????Фото без описуЗДО „Сонечко” (с. Кульчини)???????Фото без описуЗДО „Веселка” (с. Заставки)???????Фото без описуЗДО „Струмочок” (с. Дружне)Фото без описуЗДО „Пролісок” (с. Волиця)???????Фото без описуЗДО „Сонечко” (с. Чепелівка)???????

Фото без опису???????