Завершено підготовку проектів рішень на розгляд 29-ї позачергової сесії міської ради

Дата: 30.09.2019 16:33

30 вересня 2019 року депутати міської ради провели підготовку до 29-ї позачергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 14:00 год. 2 жовтня 2019 року.

Так, постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності (голова комісії Бойко І.П.) та комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою (голова комісії Басалай В.М.)  опрацювали та рекомендували до розгляду ради проекти рішень з питань, що належать до повноважень цих постійних комісій.

З метою забезпечення підготовки проектів рішень на розгляд 29-ї позачергової сесії Красилівської міської ради, під головуванням міського голови Ніли Островської, проведено засідання усіх постійних депутатських комісій міської ради. Депутати обговорили 18 питань порядку денного сесії, які стосувалися різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади та окремих її жителів, підтримали запропоновані проекти рішень та рекомендували їх на розгляд міської ради.