Фотодокументальна виставка: «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Дата: 03.10.2019 18:56

3 жовтня 2019 р. завідувач народного музею історії Красилівського району Сергій Мельничук у читальному залі центральної бібліотеки для працівників Красилівської міської ради та райдержадміністрації провів тематичну екскурсію «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Присутнім були представлені матеріали та світлини про систему концтаборів III Рейху у період II світової війни; розкрито долі багатьох українців: військовополонених, дітей, жінок, представників єврейської національності, священнослужителів – кому довелося бути у пеклі концтаборів.

Завідувач музею розповів про причини виникнення таборів, людей, яким вдалось вижити в цьому пеклі та жахливі умови і знущання над в’язнями.

По завершенню екскурсії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять людей, які загинули від злодіянь нацистів.