Вклоняюся тобі,моє село

Дата: 10.10.2019 08:18

Люблю я в рідному селі веселі співанки пташині.
І річки швидку течію, і кущ калини при долині.
Пропахлі вітром колоски, гінке, безмежне поле,
І мамин хліб, і ті стежки якими йшли до школи..
І перші квіти у гаю, і щедре сонечко в блакиті
Люблю я Волицю свою – вона найкраща в цілім світі.

Саме 9 жовтня 2019 року, жителі села Волиця відзначили 522-гу річницю від першої писемної згадки про село.
В сільському будинку культури, де і проходило святкове дійство, була організована виставка народних умільців Волицької громади, в якій прийняли участь школа, дошкільний навчальний заклад та місцеві жителі.

Від імені міського голови Ніли Островської Волицьку громаду з Днем села привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк.

Своїх односельчан привітала в.о. старости села Волиця Сторожук Валентина, яка подякувала міській владі та усім, хто долучився до організації свята.

Відповідно до розпорядження міського голови від 10 вересня 2019 року «Про відзначення Дня села Волиця» Марина Слободянюк та в.о. старости села Волиця Сторожук Валентина вручили подарунки найстаршим жителям села:

-Кичак Тетяні Василівні;
-Дмитруку Василю Івановичу;
- Сторожук Василині Захарівні;
- Сторожук Марті Павлівні.
Діткам, які народилися в цьому році:
-Ткачук Євангеліні;
- Биченко Єві.

Подяками відзначили жителів, які беруть активну участь у вирішенні соціально-економічних проблем сіл:
- Директора ТОВ «М’ясник» Віталія Басалая;
- Менеджера ТОВ «Єнселко-Агро» Сергія Сторожука;
- В’ячеслава Вишнівського.

З побажанням миру і добра, до односельчан звернувся настоятель храму Іоана Богослова отець Василь Хилюк.

Під час святкового дійства директор інтернет провайдера 3 НЕТ Андрій Костюк, провів між присутніми святкову лотерею з цінними подарунками.

Концертну програму розпочали з перегляду фільму про рідне село, в якому висвітлили історію села від першої писемної згадки й до сьогодні.

Свято супроводжувалось музичними номерами від маленьких артистів із Волицького дошкільного навчального закладу, Волицької загальноосвітньої школи та вокалістів Центру культури „Перлина” Красилівської міської ради.

Усі жителі могли пригоститися запашним короваєм від Красилівської міської громади та частуваннями від місцевих кулінарів.