Красилівська громада відсвяткувала 575-річчя села Дружне

Дата: 13.10.2019 08:07

Саме сьогодні,13 жовтня 2019 року, в переддень Дня українського козацтва, Дня захисника України і свята Покрови Пресвятої Богородиці, жителі села Дружне в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято з нагоди 575-ї річниці від першої писемної згадки про село.

У цей день, усі жителі с. Дружне, під звуки народного аматорського духового оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина» зібрались у дружнє родинне коло біля сільського клубу, де і розпочалось святкове дійство.

Зі щирими словами подяки до жителів села звернулась міський голова Ніла Островська:

«Дуже приємно сьогодні бути разом з вами і радіти один одному, радіти тим змінам на краще в селі, що вдалось втілити спільними зусиллями.

Також приємно, що нам разом з Вами вдається робити село Дружне ще кращим і кращим. Та я мрію, щоб кожному жителю нашої громади було комфортно і затишно. Вітаю Вас усіх зі святом і нехай Божа благодать зійде у кожну вашу родину, хай мрії здійснюються, хай буде мир над нашими головами. Хай буде все якнайкраще. Слава усім Вам! Слава Україні».

Приєднавшись до вітань голови громади в.о старости села Валентина Семенчук привітала односельчан зі святами та подякувала усім, хто доклав зусиль до організації свята.

Відповідно до розпорядження міського голови від 4 жовтня 2019 року №213/2019р. «Про відзначення Дня села Дружне» Ніла Островська та в.о. старости села Дружне Валентина Семенчук вручили подарунки найстаршим жителям села:

-Гуменюку Федору Гнатовичу;
-Ящук Олені Анатоліївні;
-Столяр Надії Іванівні;
-Полянчук Марії Павлівні;
-Беню Андрію Григоровичу;
-Полянчук Оксані Василівні.

-Діткам, які народилися в цьому році:
-Златі Нечипорук;
-Давиду Сторожуку;
-Каріні Полянчук.

Власникам найкращих прибудинкових територій установ:
-Колективу Дружненської ЗОШ І-ІІ ступенів;
-Колективу Дружненського ЗДО «Струмочок».

Подяками відзначили жителів, які беруть активну участь у вирішенні соціально-економічних проблем села:

-Галині Стецюк, завучу та вчителю історії Дружненської ЗОШ І-ІІ ступенів;
-Мар’яні Залуцькій, педагогу-організатору Дружненської ЗОШ І-ІІ ступенів;
-Євгенії Кравчук, завідувачу фельдшерським пунктом;
-Василю Ковальчуку, фізичній особі підприємцю;
-Марії Полянчук, фізичній особі підприємцю;
-Марії Рудковській, жительці села Дружне;
-Ларисі Головченко, жительці села Дружне.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого героя-захисника України Руслана Яюса.

Також, усіх жителів села Дружне привітав керуючий виробничим підрозділом ТОВ «Житниця Поділля» Валентин Григорук, відзначивши подарунками воїнів, що захищають нашу землю Сході України та подарунком для Дружненського сільського клубу.

Під час святкового дійства директор інтернет провайдера 3 НЕТ Андрій Костюк, провів між присутніми святкову лотерею з цінними подарунками, а також вручив подарунки для школи, садочка та клубу.

У фойє сільського будинку культури було організовано виставку творчих робіт місцевих майстрів.

Номерами аматорів художньої самодіяльност селаі та Центром культури «Перлина» було організовано чудову святкову програму.

Святкування продовжилося на свіжому повітрі довкола будинку культури, де жителі та гості свята спілкувались одне з одним та смакували запашний коровай від Красилівської міської громади та ТОВ «Мамин хліб», а також пригощались смачною юшкою та пампушками.

У переддень Дня захисника України, важливу місію виконали міський голова Ніла Островська та в.о. старости села Дружне Валентина Семенчук поклавши квіти на могилу загиблого героя-захисника України Руслана Яюса.