Міська рада надала учаснику бойових дій на сході України фінансову підтримку на придбання житла

Дата: 18.10.2019 14:51

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року, втретє за роки проведення військового російсько-українського протистояння на сході України, Красилівською міською радою прийнято рішення про надання фінансової підтримки на придбання житла учаснику бойових дій, котрий перебуває на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті міської ради, користується правом першочергового одержання жилих приміщень та є першим у списку учасників бойових дій на сході України.

Міська рада виділила учаснику бойових дій  К. кошти в розмірі 299,355 тис.грн., що становить 50 % вартості нормативної площі придбаного ним житла.