Про затвердження Плану діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Дата: 30.10.2019 15:05

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Красилів

№ 539

Відповідно до пп. 1 п. „б” ст. 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності з прийняття рішень, направлених на регулювання господарських відносин на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (додається).

2. Зобов’язати розробників регуляторних актів, не передбачених Планом діяльності виконавчого комітету Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, у визначений законодавством строк подавати на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції про внесення змін та доповнень до нього.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради

Романюк Т.М. забезпечити опублікування даного рішення в засобах масової інформації.

додаток 1