Розпочато збір проектних ідей до бюджету участі громади

Дата: 31.10.2019 15:52

У Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді запроваджено бюджет участі (громадський бюджет, бюджет міських ініціатив) – це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати. Це відбуватиметься шляхом написання невеликих проектів та голосування, результати якого є абсолютно прозорими.

З 1 листопада 2019 року розпочинається прийом проектних ідей від жителів Красилівської ОТГ, який триватиме до 14  листопада 2019 року включно.

Проектні ідеї можна подати за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, кабінет 222 (сектор економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради).

Необхідні матеріали та заявку Ви можете знайти за посиланням: http://krasylivska.gromada.org.ua/bjudzhet-uchasti-17-19-36-27-09-2019/

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном:

4-24-99 або e-mail: losvalerij@gmail.com.