Запрошуємо у бібліотеку на виставку!

Дата: 05.11.2019 15:42

Протягом періоду із 4 листопада - по 13 листопада включно 2019 року в читальному залі Центральної бібліотеки Красилівської міської ради експонується обласна пересувна фотодокументальна виставка «Символи твоєї Свободи. 100 років державного герба України». Дана виставка, підготовлена Українським Інститутом Національної Памяті, висвітлює еволюційний процес розвитку різноманітних гербів на теренах нашої держави, розпочинаючи із часів князя Володимира Великого, князя Київської Русі.

Світлини та документи висвітлюють екскізи та оригінали різноманітних гербів, печаток, документів періоду Запорізької Січі, Гетьманату, Української Держави Павла Скоропадського, Української Народної Республіки, ЗУНР, Карпатської України, ОУН-УПА, Незалежної сучасної України. Широко представлені матеріали про відомих науковців, графістів, митців, художників: Василя Кричевського, Георгія Нарбута, Івана Мозалевського, Михайла Михалевича, Святослава Гординського та багатьох інших світил, невтомною працею і мистецтвом яких поставали та утверджувалися наші рідні українські символи впродовж 19-20 століть.

До уваги дітей – учнів шкіл, вчителів та інших відвідувачів виставки працівники Центральної бібліотеки підготували дві книжково-документальні виставки: «Змагання за Українську Державність» та «Безсмертя нації – у слові». Запрошуємо усіх бажаючих відвідати дану цікаву виставку.