Пройшов 2-й етап чемпіонату України «Стрімкий м’яч»

Дата: 05.11.2019 16:39

З 31 жовтня по 04 листопада 2019 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області проходив 2-й етап чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2007 року народження та молодші. У змаганнях приймало участь 10 команд: Київ, Вишгород (Київська обл.), Запоріжжя-1, Запоріжжя-2, Луцьк, Полтава, Тернівка (Дніпропетровська обл.), Доманівка (Миколаївська обл.), Кривий Ріг та наш рідний Красилів.

Приємно, що вкотре на змаганнях Всеукраїнського рівня Хмельниччину представляє команда юнаків Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи. У Кривому Розі команда тренера Сергія Процюка провела 5 ігор, серед яких здобула 2 перемоги,1 нічию та 2 поразки.

У сезоні 2019-2020 років за чемпіонство серед юнаків змагається 20 найсильніших команд України. Цікава та напружена боротьба продовжується. Чемпіони визначаться по завершенню останніх фінальних ігор у березні 2020 року. Тож, бажаємо нашим юним гандболістам впевнено крокувати до перемоги!