Міський голова провела черговий особистий прийом громадян

Дата: 06.11.2019 14:04

6 листопада 2019 року міський голова Ніла Островська провела черговий особистий прийом громадян.

Загалом, в ході особистого прийому міським головою розглянуто 8 звернень від жителів громади.

Порушені на прийомі питання стосувалися надання матеріальної допомоги, надання в користування нежитлового приміщення, також до міського голови звернулись жителі вулиць Перемоги, Гагаріна та Шевченка щодо влаштування водопроводу.

По всіх питання міський голова надала роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та відділів міської ради щодо швидкого вирішення проблем жителів громади.