Вітаємо усіх, хто пов’язує себе зі світом культури та мистецтва!

Дата: 09.11.2019 08:03

9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож напередодні свого професійного свята, в Центрі культури «Перлина» зібрались талановиті, творчі люди, які створюють свято, дарують радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі.

З вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Ніла Островська, яка подякувала працівникам культури та майстрам народного мистецтва за невтомну й віддану працю, побажала їм життєвих гараздів й успіхів у роботі, а також, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, за сумлінну працю і добросовісне ставлення до своїх обов’язків, міський голова нагородила Почесними грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунками та квітами:

- Таїсію Данилюк – завідуючу хорового відділу Красилівської дитячої школи мистецтв;
- Ковальчука Олександра – завідуючого господарством Красилівської дитячої школи мистецтв;
- Лавренчук Наталю – майстриню вишивки та бісероплетіння;
- Оліщук Ольгу – бібліотекаря Кульчинківської сільської бібліотеки;
- Сінчук Галину – провідного бібліотекаря Центральної бібліотеки;
- Сич Євгену – провідного методиста Центру культури і дозвілля «Перлина»;
- жіночу вокальну групу «Вербиченька» Заставківського будинку культури (керівник Ольга Рудик).

Зі словами вдячності звернулась до колег начальник відділу культури Красилівської міської ради Інна Грицюк.
З найщирішими привітаннями працівникам культури, які прославляють наш край, звернулись заступник керівника апарату Красилівської районної державної адміністрації Світлана Олексійчук та заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик.

До вітань також долучились начальник відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Олена Заїка, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Володимир Снігур.

Своїх колег під час заходу вітали: Бібліотекар Заставківської бібліотеки Лариса Андрощук, Завідуюча Каламаринським сільським клубом Галина Юрченко, Провідний методист Центру культури «Перлина» Євгенія Сич, художній керівник Центру культури «Перлина» Сергій Березюк,Заступник по навчально-виховній роботі Красилівської дитячої школи мистецтв Ольга Михальчук.

Святковий настрій та радість присутнім у залі дарували вчителі музичного мистецтва загальноосвітніх шкіл громади та району, творчі працівники закладів культури.