Міська рада підтримала пропозицію міністерства розвитку громад та територій України щодо поділу території Хмельницької області на три округи

Дата: 12.11.2019 16:14

Сьогодні, 12 листопада 2019 року, Красилівська міська рада на своєму пленарному засіданні розглянула пропозиції щодо формування нових округів (на території Хмельницької області, а саме:

- пропозицію міністерства розвитку громад та територій України про розподіл території Хмельницької області на три округи: Шепетівський, Хмельницький та Кам’янець-Подільський;

- пропозицію Хмельницької обласної державної адміністрації про розподіл території Хмельницької області на п’ять округів: Шепетівський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Городоцький та Кам’янець-Подільський;
- пропозицію робочої групи ЦППР про розподіл території Хмельницької області на чотири округи: Шепетівський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Кам’янець-Подільський.

Депутати прийшли до висновку, що запропонований міністерством розвитку громад та територій України поділ Хмельницької області на три округи враховує такі критерії, як чисельність населення, загальну площу території, адміністративний центр та критерії його визначення, кадрову, інфраструктурну та фінансову спроможність органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади здійснювати визначені законом повноваження у повному обсязі.

Враховуючи те, що саме такий поділ сприятиме якісному, доступному наданню жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади публічних послуг, визначених законодавством, міська рада вирішила просити Кабінет міністрів України та Хмельницьку обласну державну адміністрацію, при прийняті рішення щодо формування нових округів (повітів) на території Хмельницької області:

1) здійснити поділ території Хмельницької області на три округи: Шепетівський, Хмельницький та Кам’янець-Подільський;

2) включити територію Красилівської міської об’єднаної територіальної громади до складу Хмельницького округу.