Міський голова підписала меморандум про співпрацю між Красилівською ОТГ та громадською радою

Дата: 20.11.2019 15:13

19 листопада 2019 року, в рамках засідання громадської ради при Красилівській РДА, міський голова Ніла Островська та голова громадської ради при Красилівській РДА Оксана Дзюмка підписали меморандум про співробітництво між громадськими радами при обласній державній адміністрації та районних державних адміністраціях, обласною і районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування Хмельниччини.

Метою цього меморандуму є створення основи для взаєморозуміння, обміну інформацією та координацією діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в соціальних змінах громади через налагодження конструктивного діалогу громадськості та впровадження громадських ініціатив.

Присутній на засіданні голова громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації Сергій Ковальчук, відмітив, що сьогоднішній захід зібрав саме тих людей, які щиро бажають та вболівають за налагодження комунікацій між громадою та владою.