Мітинг приурочений до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 15:35

Україна вже шостий рік поспіль відзначає День гідності та свободи. Цього дня, 21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

Саме сьогодні, на площі Незалежності, біля пам’ятника «Героям України» зібрались усі небайдужі красилівчани, які понад усе цінують гідність особисту та гідність державну.

Перед присутніми виступила міський голова Ніла Островська, яка у своєму виступі зазначила:

«Революція Гідності розпочалася, бо вона була невідворотна. І вона триватиме, допоки європейські цінності цивілізованого світу, проголошені на Майдані, не вкоріняться в усіх сферах життя країни.

І ми з Вами не повинні стояти осторонь, і не словом, а доброю справою вкладати свою часточку в розбудову країни, в розбудову своєї громади, чесно та праведно працювати.

Бажаю усім нам впевненості у європейському майбутньому України та віри в себе, віри в свою державу, як вірили ті, хто три холодних місяці не відступали з Майдану та стояли до повної Перемоги над диктатурою!
Слава усім, хто тоді вистояв! Слава Україні!»

Щиро та милозвучно звучали виступи лідерів учнівського самоврядування та учнів Красилівської дитячої школи мистецтв.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Героям України» та Дошки Слави присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

Пам'ятаймо, українці, наших героїв! Їхній подвиг – неоціненний!