Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2019 13:07

У період з 25 листопада по 10 грудня проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Це міжнародний захід проводиться щороку у всьому світі та спрямований на привернення уваги громадськості до актуальних проблем суспільства, подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Ціллю глобальної кампанії 2019 року для України є проведення інформаційних акцій з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

У цей період Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй щорічно проводить кампанію у боротьбі з насильством щодо жінок.

Постраждала особа має право на: отримання повної та вичерпної інформації про свої права і соціальні послуги, медичну, соціальну, психологічну допомоги, якими вона може скористатися; безоплатне отримання відповідно до законодавства соціальних послуг, медичної, соціальної та психологічної допомоги відповідно до потреб; безоплатну правову допомогу; звернення до правоохоронних органів і суду з метою притягнення кривдників до відповідальності, застосування до них спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству.

Установи, де надається  допомога постраждалим від домашнього насильства

Красилівський відділ поліції

Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області

тел. 102