Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Войтович Людмили Іванівни

Дата: 19.12.2019 08:12

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо спеціаліста першої категорії відділу праці, зайнятості та соціального захисту населення Красилівської міської ради Хмельницької області не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 19.12.2019 року).