У Красилівському районі припинено діяльність нелегальної АЗС

Дата: 02.01.2020 13:33

За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Красилівського району припинено діяльність незаконної АЗС.

Так, 11.12.2019 Старокостянтинівською місцевою прокуратурою з місцем дислокації у м. Красилів зареєстроване кримінальне провадження за фактом функціонування нелегальної АЗС, розташованої на ділянці автомобільної дороги місцевого значення О230913 (об’їзна м. Красилова), на якій було організовано реалізацію нафтопродуктів (дизельного палива) без передбачених законом дозвільних документів.

28.12.2019 в ході проведення санкціонованого обшуку, працівниками прокуратури та поліції вилучено устаткування, за допомогою якого здійснювався відпуск ДП (резервуар, паливороздавальну колонку), а також дизельне пальне, наявне на вказаній нелегальні АЗС.

Заступник керівника місцевої прокуратури                                      С. Комонюк