Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Підсумки ювілейного 25-го,щорічного, відкритого рейтингового турніру «Krasyliv ТОП-16»

Дата: 12.01.2020 19:53
Кількість переглядів: 380

12 січня 2019 року близько 80 любителів малої ракетки з різних областей України зібрались у спортивному комплексі Красилівської ДЮСШ, де сьогодні проходив ювілейний 25-ий щорічний відкритий рейтинговий турнір «KRASYLIV TOP-16».

Від міськоі ради, привітати спортсменів із початком змагань завітали заступник міського голови Валерій Лось та начальник відділу освіти, молоді та спорту міськоі ради Олена Заїка.

«Для нас великою гордістю є проведення такого турніру в сучасному спортивному комплексі нашої громади, який ми успішно реконструювали в 2016 році завдяки проекту, поданому до Державного фонду регіонального розвитку.
Ми пишаємося вами та цінуємо вас, ми вболіваємо за вас і надалі готові створювати умови для вашого професійного росту та нових перемог», - зазначив Валерій.

Впродовж всього дня спортсмени змагались за звання найкращих. Підводячи підсумки учасники висловили слова щирої вдячності Красилівській міській громаді за створені прекрасні умови, підтримку і розвиток спорту в громаді.

Спільно з організаторами привітали і нагородили переможців турніру заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Лось та головний суддя турніру Микола Диса.

Цьогоріч, перемогу виборов Кірсанов Констянтин(Дніпро), який отримав найвищу нагороду - Перехідний кубок. Друге місце посів Фоменко Борис(Хмельницький) та третє місце - Домбровський Андрій(Кам'янець-Подільський).

Організатори турніру відмітили і нагородили найперспективніших учасників, які вибороли право змагатися у фіналі.

Також відзначили наймолодшого учасника турніру Божкевича Сергія та найстаршого учасника – Заєнца Володимира.

Вітаємо усіх учасників та бажаємо подальших здобутків та перемог!До наступно турніру!