Привітали Ювілярку!

Дата: 13.01.2020 13:54

13 січня 2020 року, свій 95-річний ювілей зустріла найстарша мешканка села Чепелівка - Підберезна Марія Вікентіївна, яка основну частину свого життя присвятила роботі на сільськогосподарському підприємстві «Правда» село Чепелівка.

Продовжуючи гарну традицію вітати жителів громади поважного віку з ювілеями, міський голова Ніла Островська та в.о. старости села Чепелівка Василь Шемчук завітали до оселі Марії Вікентіївни, побажали іменинниці міцного здоров’я, бадьорості, висловили слова безмежної вдячності за нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки, а також відсвяткувати ще не один ювілей.

На долю ювілярки випали голодомор1932-1933 рр., Друга світова війна 1941-1945 рр., період відбудови. Переживши за 95 років життя безліч подій, витримавши удари долі, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та сусідами. Завжди усміхнена і привітна, іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.