В Хмельницькій області ведеться робота по боротьбі з нелегальним обігом і торгівлею пальним

Дата: 13.01.2020 15:27

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р затверджено персональний склад міжвідомчої регіональної робочої групи зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Хмельницькій області, за участю представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Про факти ймовірної нелегальної торгівлі пальним просимо інформувати за телефонами:

0-800-50-10-07 — безкоштовна  гаряча лінія Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

0-800-50-02-02 —   безкоштовна  гаряча   лінія Головного  управління Національної поліції в Хмельницькій області .

(0382) 65-20-84 — контактний телефон Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.Фото без опису