Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади

Дата: 23.01.2020 16:21

Враховуючи нагальні потреби у фінансуванні житлово-комунального господарства та соціальної сфери об’єднаної громади, 37-а сесія Красилівської міської ради, чергове пленарне засідання якої відбулося 23 січня 2020 року, внесла зміни до бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік за рахунок резервного фонду в сумі 1,630 тис.грн.

Депутати міської ради вирішили за необхідне виділити учаснику бойових дій Н. кошти на придбання квартири в розмірі 196,125 тис.грн., що становить 50 % вартості нормативної площі придбаного ним житла.

З метою продовження робіт по реконструкції очисних споруд м. Красилів, міська рада виділила 1,0 млн.грн.
Також, виділено кошти Красилівській житлово-експлуатаційній конторі на придбання:
- двох вітрових стекол до автобусів Красилівської ЖЕК (31,1 тис.грн.),
- ножів для автогрейдера (100,2 тис.грн.),
- господарського інвентаря для проведення робіт із благоустрою (10,0тис.грн.).

- матеріалів для ремонту електрощитової в багатоквартирному житловому будинку по вул. Центральна, 79 в м. Красилів (15,0 тис.грн.).
На виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на території міста Красилова, об’єктів усіх форм власності та розвитку інфраструктури пожежної охорони на 2017 - 2020 роки, виділено 30,0 тис.грн. для Красилівського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області на придбання паливно-мастильних матеріалів.

Виділено кошти (47,0 тис.грн.) для Комунального некомерційного підприємства Красилівська центральна районна лікарня на оплату послуг по ремонту тротуару на території лікарні.

З метою належного обслуговування жителів громади, виділено кошти (45,5 тис.грн.) на плату праці із нарахуваннями для соціального працівника, який буде надавати соціальні послуги через Красилівський районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.
Для забезпечення встановлення, доступу та користування програмою «Соціальна громада», радою виділено 17,82 тис.грн.

У зв’язку з тим, що міською радою надано пільгу соціальним робітникам Красилівського центру соціального обслуговування в розмірі 100 % на проїзд у комунальному транспорті громади, сесія виділила на ці цілі 5,0 тис.грн.
З метою захисту інтересів громади в судовому порядку, рада спрямувала кошти в сумі 100,0 тис.грн. для оплати судових зборів.

Міська рада виділила дві матеріальні допомоги на загальну суму 30,0 тис.грн. для нагальних потреб жителів громади.