«З колядкою йдемо - щастя в дім ведемо!»

Дата: 24.01.2020 10:23

Саме під такою назвою 23 січня відбувся заключний концерт різдвяного циклу колективів та солістів дитячої Школи мистецтв. У заході взяли участь колективи: зразковий хоровий колектив "Гармонія" (кер.Данилюк Т.В. - конц.Якимовська М.О.) зразковий ансамбль народної пісні "Любисток" (кер. Шумович М.В.- акомп. Казаков В.В.), молодший хор "Промінчики" (кер. Мазур А.А. - конц. Сагайдак Л.В.) вокальгі групи "Непосиди", "Барви", дует Костюк Людмили та Кушнірук Олександри, дует «Щебетушки» - Герасимчук Соломії та Філіпчук Діани, дует Гусєва Дениса та Голодриги Христини.

Інструментальні ансамблі: квартет бандуристок «Золоті струни» (кер. Капітонець О.В.), фортепіанне тріо клас викл. Колєши Н.А. , дует Гайдук Олександри та викладача Новікової – Бережецької Н.П., дует Гончарук Дениса та викладача Новікової- Бережецької Н.П. Солісти - Комар Руслана, Палаш Назар, Філіпчук Дар’я, Таргоній Карина, Мицюк Богдана. Провели захід учні Костюк Людмила та Кушнірук Олександра під керівництвом викладача Школи мистецтв Данилюк Т.В.