До уваги представників малого та середнього бізнесу нашої громади

Дата: 24.01.2020 10:25

Міська рада спільно з компанією Medical Innovative Technologies, яка постачає сучасне інноваційне обладнання для фармінгу органічної сільськогосподарської продукції, шукають партнерів серед малого та середнього бізнесу для участі у Грантовій програмі USAID «Створення Експортного Альянсу» .

Дана Програма передбачає створення Альянсу для експорту продукції на партнерських засадах для мінімум п’ятьох компаній, що походять з однієї або декількох пов’язаних індустрій, мають високу готовність до експорту і здатні створити синергічну експортну пропозицію. Ціллю створення Альянсу є збільшення експортних продажів членів Альянсу завдяки впровадженню ефективного експортного маркетингу. В рамках реалізації запропонованої грантової діяльності є можливість отримати фінансування в розмірі 3,13 млн. грн.

Концепцію Альянсу необхідно напрацювати до 29 січня 2020 року включно!!!

Пропозиції щодо партнерства просимо надсилати на електронну пошту: losvalerij@gmail.com; контактний телефон: (03855) 4-24-99