Переможцям новорічного конкурсу  «Подаруй жителям громади святковий настрій» вручено нагороди

Дата: 24.01.2020 15:08

В Красилівській громаді традиційно, напередодні новорічних свят, було оголошено конкурс «Подаруй жителям громади святковий настрій», головна умова якого полягала в оформленні будинків, вітрин магазинів, територій, вікон та класних кімнат на новорічну тематику.

16 січня 2020 року виконавчим комітетом Красилівської міської ради було підведено підсумки зазначеного конкурсу та визначено переможців.

23-24 січня 2020 року міський голова Ніла Островська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Лось та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Тетяна Романюк відвідали переможців новорічного конкурсу «Подаруй жителям громади святковий настрій», щоб подякувати за активну участь у конкурсі, вручити грамоти та подарунки.

Переможцями новорічного конкурсу «Подаруй жителям громади святковий настрій» стали:

- в номінації «Наша весела класна кімната» (новорічне оформлення класних кімнат) – 1-В клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

2-Б клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;

- в номінації «Краще новорічне вікно» – 1 клас Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П. Кізюна;

1-А клас Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»;

6 клас Дружненської ЗОШ І-ІІ ст.;

група раннього віку № 2 закладу дошкільної освіти № 4 «Сонечко» Красилівської міської ради Хмельницької області;

заклад дошкільної освіти с. Чепелівка «Сонечко» Красилівської міської ради Хмельницької області;

- в номінації «Краща новорічна територія біля підприємства, установи та організації (магазину)» – територія біля Стоматологічної клініки Гуменюка по вул. Михайлівська, 18 в м. Красилів;

територія біля пункту діагностики автомобілів, ремонту та обслуговування килимових покриттів по вул. М. Грушевського, 147 в м. Красилів.

Дякуємо усім жителям громади та суб’єктам господарювання, які прикрасили вікна (балкони) житлових будинків і квартир, вітрини об’єктів торгівлі та сфери послуг, адміністративні приміщення, класні кімнати яскравими гірляндами й різноманітним декоративним оздобленням, та подарували святковий настрій.