Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території на земельну ділянку площею 0,0185 га в м. Красилів Красилівського району Хмельницької області»

Дата: 28.01.2020 09:13

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Територія детального планування включає в себе земельну ділянку з цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства яка знаходиться по вул. Партизанська, 47. Площа ділянки становить 0,0185 га. Із південної сторони, територія межує з землями сільськогосподарського призначення (городами), з північної та західної сторони – існуюча житлова забудова, із східної сторони – території транспортної інфраструктури (вул. Партизанська). Конфігурація земельної ділянки, має трапецеїдальну форму.

На основі комплексної оцінки території, даним детальним планом території прийнято рішення, щодо розвитку ділянки проектування для розміщення індивідуального гаража.

Існуюче цільове призначення земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства.

Проектом передбачається:

- розміщення індивідуального гаража;

- організація та благоустрій прилеглої території.

Використання території.

На час розроблення даного ДПТ, територія вільна від забудови.

Відомості про замовника і розробника проекту

містобудівної документації та підстава для його розроблення.

Замовник – Красилівська міська рада.

Виконавець – ФОП Оліяр К.Р..

Підстава – рішення Красилівської міської ради від 01.11.2019 року № 7 «Про виготовлення детального плану території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. Партизанська, 47».

Інформація про місце та строки ознайомлення

з проектом містобудівної документації.

З проектом містобудівної документації «Детальний план території аграрного комплексу в місті Красилів Красилівської міської ради Красилівського району Хмельницької області» можна ознайомитися у Красилівській міській раді (пл. Незалежності, 2, каб. № 105
тел. 4 23 29) та на офіційному веб-сайті Красилівської міської об’єднаної територіальної громади:

Строки ознайомлення з проектом – з 28 січня по 27 лютого 2020 року включно.

Інформація про посадову особу,

відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст з питань містобудівної діяльності  Крафт Вячеслав.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання з пропозиціями подаються у строк з 28 січня по 27 лютого 2020 року включно до Красилівської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих заходів.

Громадські слухання відбудуться 18 лютого о 10:30 годині в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал.

Прилюдне експонування в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м.Красилів,
пл. Незалежності, 2.