Інформація Красилівської міської ради Хмельницької області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 07.02.2020 14:51

На виконання рішення Красилівської міської ради Хмельницької області від 01.11.2019 року № 3 „Про викуп земельної ділянки для суспільних потреб”, оголошується конкурс  по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого викупу для суспільних потреб для під’їзду до  об'єкта забезпечення життєдіяльності населеного пункту – водозапірної свердловини по вул. Перемоги в м. Красилів Хмельницької області.

Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

Земельна ділянка розташована на території Яворівецької сільської ради, Красилівського району,  Хмельницької області;

Площа, (га) – 0,0483 га;

Кадастровий номер 6822710100:02:001:0901;

Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення;

Функціональне використання - для ведення особистого селянського господарства;

Термін виконання робіт – 20 робочих днів

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.

Для експертів:

- заява на участь у конкурсі;

- копія установчого документа претендента;

- нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати у запечатаному конверті з позначкою «конкурсні пропозиції» до Красилівської міської ради за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2. Телефон для довідок: 4-29-85,  4-29-90.

Місце проведення конкурсу – Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2, каб. № 104 (адмінбудинок).  Час проведення конкурсу  – 10.30

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – 14 лютого 2020 року.

Дата конкурсу – 19 лютого 2020 року

Результат пошуку зображень за запитом грошової оцінки земельної ділянки