УСПІШНИЙ СТАРТ 2020

Дата: 13.02.2020 17:01

8-9 лютого 2020 року в м. Київ за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України на базі оновленого легкоатлетичного манежу Київської школи вищої спортивної майстерності пройшов перший у 2020 році Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні.

У змаганні приймали участь найсильніші спортсмени-легкоатлети України. Традиційно честь Хмельниччини захищав почесний громадянин міста Красилів, досвідчений спортсмен-легкоатлет Микола Оніщук, який приніс до кошика команди 164,91 бала.
Микола Никифорович став срібним призером зі спортивної ходьби на дистанції 3000м із результатом –17 хв.22 сек., бігу на 3000 м – 13 хв. 10,6 сек. зайнявши при цьому
друге місце у віковій категорії 70-74 роки.

У командній першості, що визначалась загальною сумою 20-ти результатів особистих рейтингів членів збірної області команда Хмельниччини посіла друге місце поступившись лише команді з Сумщини.

Команда нагороджена кубком та дипломом Міністерства,
культури,молоді та спорту України.
Вітаємо Миколу Никифоровича та «Срібну команду ветеранів Хмельницької області» з перемогою та яскравим стартом у 2020 році та бажаємо спортсменам міцного здоров'я, подальших перемог.