Привітали Ювіляра!

Дата: 27.02.2020 16:12

27 лютого липня 2020 року, своє 95-річчя святкує житель села, ветеран праці -  Бровчук Антон Васильович 1925 року народження, який основну частину свого життя сумлінно працював в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Богдана Хмельницького»

У цей день поважного ювіляра в рідній домівці вітала вся родина. Продовжуючи гарну традицію вітати людей поважного віку, з вітаннями до іменинника завітали міський голова Ніла Островська та старости села Чернелівка Наталя Українець.

Гості висловили слова подяки Антону Васильовичу за невтомну працю у роки війни і післявоєнний час відбудови, подарували квіти та щиро побажали йому ще довгих років життя в теплому родинному колі, здоров’я і благополуччя.