ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Красилів, с. Чепелівка, с. Дружне та с.Заставки

Дата: 20.03.2020 17:35

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Красилівської міської ради, 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 12.03.2020 р. № 1420 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Красилів, с. Чепелівка, с. Дружне та с. Заставки».

3. Місце проведення конкурсу: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок , кабінет № 116.

Дата та час проведення конкурсу 21.04.2020 р. о 15.00.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:     Слободянюк Марина Олександрівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, тел.: 4-29-85.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

- вартість надання послуг для населення не повинна перевищувати:

для населення багатоквартирних будинків на одного мешканця – 11,00 грн. з ПДВ;

для населення приватного сектору – 15,00 грн. з ПДВ

для населення приватного сектору в сільських населених пунктах з розрахунку на одного мешканця  – 7,02 грн. з ПДВ;

для бюджетних установ – 144,94 грн./куб.м з ПДВ;

для інших споживачів – 158,11 грн./куб.м з ПДВ.

5. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Загальна кількість населення  – 22675 чол.

Площа території - 17,1 га.

- кількість будинків багатоквартирного житлового фонду - 130;

- кількість будинків приватного сектору – 4598;

- кількість контейнерних майданчиків  на  прибудинкових територіях – 5; по місту – 11 контейнерних майданчиків;

- кількість євроконтейнерів -  122;

- кількість вулиць - 148;

- протяжність доріг – 102,66 км., з них – 34,65 км. з твердим покриттям, 66,42 км. – з гравійним покриттям, 1,59 км. – з грунтовим покриттям;

- відстань від меж найвіддаленішої точки обслуговування до полігону ТПВ - 11 км;

- відстань від меж міста до полігону ТПВ - 2 км.

6. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів:

Кількість багатоквартирних житлових будинків – 130, з них, 5-ти поверхових і вище – 44, обладнаних централізованим опаленням – 5, централізованим водопостачанням – 128, централізованим водовідведенням  - 125, каналізацією – 125.  Кількість мешканців таких будинків – 8587 чоловік.

Відомості про балансоутримувачів – Красилівська ЖЕК, ОСББ, ЖБК.

Наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів:

Кількість євроконтейнерів – 122, контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях – 5, контейнерних майданчиків по місту  – 11. Вивіз сміття проводиться згідно графіків, що наведені в конкурсній документації з визначення виконавця послуг.

Кількість одноквартирних житлових будинків приватного сектору – 4598, загальна кількість  мешканців таких будинків – 13489.

Характеристика під'їзних шляхів: 34,65 км з твердим покриттям, 1,59 км з ґрунтовим  покриттям, 66,42 км з гравійним  покриттям.

7. Характеристика об’єктів поводження з побутовими відходами:

Полігон твердих побутових відходів розташований на землях резервного фонду Яворовецької сільської ради.

Потужність полігону складає 1750,00 тис. куб. м. (550 тис. т.)

Утримувач – Красилівська житлово-експлуатаційна контора

Керівник – Стрільчук Валентин Борисович

тел./факс – (03855) 43400, (03855) 42097

Юридична адреса: 31000, м. Красилів, вул. Щаслива, 9

Код ЄДРПОУ – 03356200

Приблизна відстань від меж найвіддаленішої точки обслуговування до об’єкту поводження з побутовими відходами: 11 км.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або надсилатися поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами ,,КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ’’.

Пропозиції подавати за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок , кабінет № 116.

Кінцевий термін подачі документів: 09.00 год., 21.04.2020 р.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

9. Способи та місце отримання конкурсних документації: Конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Красилів, с. Чепелівка, с. Дружне та с. Заставки  можна отримати в Організатора конкурсу особисто або поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі.