Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій Громадськості, щодо Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території під розташування цеху по виготовленню деревних пелетів  по вул. Будіве

Дата: 27.03.2020 15:39

Інформація про територію яка розглядається.

Територія, яка буде розглядатись даним детальним планом включає в себе  одну земельну ділянку, цільове призначення якої:

- кадастровий № 6822782100:01:002:1070, загальною площею 0.422 га (11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

Зміні цільового призначення проектована земельна ділянка, загальною площею 0.422 га – не підлягає.

Інформація про місце та строки ознайомлення

з заявою про визначення обсягу СЕО.

Зауваження  та пропозиції до заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються  протягом 15 днів з дня її оприлюднення.

З заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території під розташування цеху по виготовленню деревних пелетів  по вул. Будівельна в місті Красилів Красилівського району Хмельницької області можна ознайомитися у Красилівській міській раді
(пл. Незалежності, 2, каб. № 120 тел. 380673834309) та на офіційному веб-сайті Красилівської міської об’єднаної територіальної громади:

Строки ознайомлення з проектом – з 27 березня по 28 квітня 2020 року.

Інформація про посадову особу,

відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст першої категорії сектору містобудування та архітектури Вячеслав Крафт.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання з пропозиціями подаються у строк з 27 березня по 28 квітня 2020 року до Красилівської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих заходів.

Громадські слухання відбудуться 16 квітня о 10:30 годині в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал.

Прилюдне експонування в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м.Красилів,
пл. Незалежності, 2.