Комісія міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності провела своє позачергове засідання

Дата: 31.03.2020 18:05

Зважаючи на необхідність виділення коштів для оплати засобів індивідуального захисту, якими вже забезпечено працівників фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій громади, закупівлі засобів індивідуального захисту для працівників Красилівської ЖЕК та паливно-мастильних матеріалів для проведення Державною службою України з надзвичайних ситуацій дезінфекції місць масового скупчення людей та центральних вулиць міста, за ініціативи міського голови Ніли Островської сьогодні, 31 березня 2020 року, постійна депутатська комісія міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності провела своє позачергове засідання.

Зважаючи на важливість та терміновість виділення коштів, депутати підтримали пропозицію міського голови та виділили із бюджету громади (за рахунок зменшення розміру резервного фонду) кошти в сумі 65,0 тис.грн. на зазначені цілі.