ОГОЛОШЕННЯ про проведення повторного конкурсу на заміщення  вакантної посади директора Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”

Дата: 02.06.2020 08:18

Відповідно до частини другої ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» , рішення Красилівської міської ради № 6 від 22. 05. 2020 року Красилівська міська рада оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”.

Найменування: Комунальна установа „Красилівський центр надання соціальних послуг”;

місцезнаходження: 31000, вул. Центральна, 27, м. Красилів Хмельницької області;

основні напрями діяльності:  надання соціальних послуг особі/сім’ї, які  належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають на території Красилівської об’єднаної територіальної громади.

Найменування посади: директор Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”

умови оплати праці: визначаються в контракті відповідно до законодавства з питань оплати праці.

Період подання документів для участі в конкурсі: з 8-00 години 03 червня 2020 року до 17 години 15 хвилин 17 червня 2020 року включно.

Документи приймаються загальним відділом Красилівської міської ради  за адресою: 31000, пл. Незалежності 2, м. Красилів, Хмельницька область, кабінет № 221.

Вичерпний перелік документів, що подаються претендентом для участі в повторному конкурсі:

– заяву про участь у конкурсі за встановленою формою (додаток до оголошення);

• копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа про освіту;
  • копію трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

• перспективний план розвитку Комунальної установи „Красилівський центр надання соціальних послуг”.

Крім вищезазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

- громадянство України;

- вища освіта;

- стаж роботи у сфері надання соціальних послуг на керівній посаді – не менше 5 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері;

- знання діловодства.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

• неподання ними повного пакета документів;
  • невідповідності кваліфікаційним вимогам;
  • наявності в нього не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Дата проведення конкурсу: 19 червня 2020 року, о 13.00 год. в приміщенні Красилівської міської ради.

Місце проведення конкурсу: 31000, пл. Незалежності, 2, м. Красилів, Хмельницька область, Красилівська міська рада.

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: БОГУШ Галина Володимирівна,(0 3855) тел. 4-29-88, e-mail: krasyliv_rada@ukr.net

Перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України

ЗАЯВА для участі в повторному конкурсі на зайняття посади