Дата: 05.06.2020 08:27

«Відділ культури Красилівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Красилівської дитячої школи мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області.

Початок прийому документів: 05 червня 2020 року. Кінцевий термін: 05 липня 2020 року.

Початок формування конкурсної комісії з 08 червня 2020 року.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора Школи мистецтв для участі в конкурсі:

- вища освіта;

- стаж роботи в культурі не менше 3-х років;

- вільне володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік необхідних документів, необхідних для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку відповідного закладу на 1 та 5 років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надавати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів за адресою: відділ культури, каб. № 215, 2 поверх адмінбудинку, пл. Незалежності, 2, м. Красилів. Додаткова інформація надається за тел.: 4-22-71 – заступник начальника відділу культури Попович Ольга Олександрівна».