У Красилівській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсів на право оренди нежитлових приміщень

Дата: 20.07.2020 13:18

Красилівська міська рада Хмельницької області повідомляє, що 02 липня 2020 року, о 10 год. 00 хв., за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 116, відбулося засідання конкурсної комісії на право оренди нерухомого майна комунальної власності Красилівської об’єднаної територіальної громади, щодо визначення переможців конкурсів на право оренди:

- нежитлового вбудованого приміщення в адмінбудинку загальною площею 4,8 кв. м по вул. Центральна, 57 в с. Чернелівка.

- нежитлового приміщення загальною площею 152,0 кв. м по вул. Шевченка, б/н в с. Заставки.

Переможцем конкурсу на право оренди нежитлового вбудованого приміщення в адмінбудинку загальною площею 4,8 кв. м по вул. Центральна, 57 в с. Чернелівка, для розміщення телекомунікаційного устаткування, визначено Фізичну особу-підприємця Наришкіна Ігоря Сергійовича.

Переможцем конкурсу на право оренди нежитлового приміщення загальною площею 152,0 кв. м по вул. Шевченка, б/н в с. Заставки, для роздрібної торгівлі переважно продуктами харчування, визначено Фізичну особу-підприємця Ружицького Богдана Олеговича.

Засідання конкурсної комісії