Про затвердження проєкту рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 17.08.2020 16:54

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок четвертої сесії міської ради сьомого скликання

14.08.2020

Красилів

№10

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-ІХ, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов'язаних з передачею в оренду майна та майнових відносин між балансоутримувачами, орендодавцями та орендарями щодо господарського використання комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєкт рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади» (додаток № 1).

2. Комісії з питань реалізації державної регуляторної політики та підприємницької діяльності (голова Боровик С. В.) та спеціалісту першої категорії відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Красилівської міської ради Кравець А. О.:

2.1. Оприлюднити проєкт рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади» в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Красилівської міської ради.

2.2. Розробити аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської об’єднаної територіальної громади».

2.3. Надіслати проєкт рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади» Державній регуляторній службі України для отримання пропозицій щодо удосконалення даного проєкту рішення відповідно до принципів державної регуляторної політики.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Склонного Д. В. та на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою (голова комісії Дидюк С. В.).

Ніла ОСТРОВСЬКА

ДОГОВІР ОРЕНДИ
індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності