Ухвалено зміни до бюджету об’єднаної громади на 2020 рік

Дата: 16.10.2020 16:00

Зважаючи на корективи, які вносить карантин у всі сфери нашого життя, враховуючи зменшення надходжень до бюджету громади протягом останнього півріччя, з метою підтримки комунальних підприємств об’єднаної громади, депутати погодили зменшення фінансування на капітальний ремонт доріг громади в сумі 410,0 тис. грн. та спрямували ці кошти на:

- відшкодування різниці між затвердженими тарифами та собівартістю послуг, що надаються Красилівським підприємством водопровідно-каналізаційного господарства (200,0 тис.грн.);

- оплату Красилівською житлово-комунальною конторою спожитої електроенергії, використаної для функціонування системи вуличного освітлення (100,0 тис.грн.);

- видатки на підготовку комунальної техніки Красилівської житлово-комунальної контори до роботи в осінньо-зимовий період (100,0 тис.грн.);

- відшкодування різниці між затвердженими тарифами та собівартістю послуг, що надаються комунальним підприємством «Случ» с. Волиця (10,0 тис.грн.).

Також, 25,0 тис.грн. із резервного фонду міської ради депутати направили на придбання засобів захисту для потреб дільничних комісій під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.