Тринадцять земельних ділянок сільськогосподарського призначення передано у власність учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей

Дата: 16.10.2020 16:44

Традиційно міська рада продовжує підтримувати учасників бойових дій та виконувати зобов’язання, на які держава уповноважила органи місцевого самоврядування.

Так, 16 жовтня 2020 року прийнято рішення про передачу у власність матері загиблого під час проведення операції об’єднаних сил, та 12-ти учасників бойових дій на сході України земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 22,3800 га (11 ділянок по 1,8650 га), які розташовані за межами населеного пункту с. Кульчини, та 1,8000 га за межами населених пунктів Чернелівського старостинського округу.

Всього за період діяльності Красилівської об’єднаної територіальної громади протягом трьох років учасникам бойових дій на сході України передано у власність 86 земельних ділянок с/г призначення.