Рішення 36-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 21.12.2019 року

Дата: 09.12.2020 15:43

Рішення № 1

Про затвердження Лося В.В. на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Рішення № 2.

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2017 року № 6 «Про утворення  виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання та затвердження його персонального складу».

Рішення № 3.

Про Програму благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.

Рішення № 4.

Про виготовлення детального плану  території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. Будівельна.

Рішення № 5.

Про надання дозволу на передачу автомобіля.

Рішення № 6.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 14 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіально ї громади на 2019 рік».

Рішення № 7.

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2019 року № 4 «Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Рішення № 8.

Про встановлення відрахувань до бюджету міської об’єднаної територіальної громади в 2020 році.

Рішення № 9.

Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2020 рік.

Рішення № 10.

Про затвердження кошторису видатків на утримання Красилівської міської ради, апарату та її виконавчих органів міської ради на 2020 рік.

Рішення № 11.

Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Рішення № 12.

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року

№ 2 «Про затвердження штатного розпису апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів».

Рішення № 13.

Про затвердження положення  про  конкурс на посаду керівника закладу позашкільної  освіти Красилівської міської об’єднаної територіальної  громади.

Рішення № 14.

Про внесення  змін до  Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення на території громади на 2019-2023 роки.

Рішення № 15.

Про надання Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

Рішення № 16.

Про передачу Красилівською житлово-експлуатуційною конторою матеріальних цінностей  на баланс КНП Красилівська центральна районна лікарня.

Рішення № 17.

Про передачу комунального майна Антонінській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Рішення № 18.

Про надання та вилучення земельних ділянок.

Рішення № 19.

Про внесення змін до договору оренди землі від 04.12.2017 року.

Рішення № 20.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, розташованої на території Заставківського старостинського округу.

Рішення № 21.

Про уточнення площі, місця розташування та цільового призначення земельних ділянок.