Рішення 42-ї чергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 19.06.2020 року

Дата: 09.12.2020 15:50

Рішення № 1.

Про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до

Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів

України щодо відновлення порушених прав жителів села Щиборівка.

Рішення № 2.

Про утворення Центру надання адміністративних послуг Красилівської міської ради Хмельницької області та затвердження Положення про нього.

Рішення № 3.

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Красилівської міської ради.

Рішення № 4.

Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг та його ВРМ Кульчинівського, Чернелівського старостинських округів Красилівської  міської ради. ( додаток )

Рішення № 5.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення № 6.

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2019 року № 4 «Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Рішення № 7.

Про внесення змін до Положення про порядок списання майна, що належить до комунальної власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 12.10.2018 року № 3.

Рішення № 8.

Про затвердження цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у закладах освіти Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки.

Рішення № 9.

Про розгляд звернення  голови ГО «СК Грепплінг Красилів» Каліновського С.М. щодо надання пільги по оплаті за оренду нерухомого майна  комунальної власності громади.

Рішення № 10.

Про внесення змін до рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території населених пунктів громади».

Рішення № 11.

Про надання дозволу виконавчому комітету Красилівської міської ради на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів та затвердження технічного завдання на розробку Схеми санітарного очищення населених пунктів   Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 15 років.

Рішення № 12.

Про затвердження висновків про вартість майна комунальної власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 13.

Про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

Рішення № 14.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 15.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 16.

Про  проведення  експертної грошової  оцінки  земельної  ділянки,  що  підлягає  продажу по  пров. Ціолковського  в  м. Красилів.

Рішення № 17.

Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

Рішення № 18.

Про викуп земельної ділянки для суспільних потреб у Янкович Д.О.

Рішення № 19.

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки, надання  дозволу  на розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  зміни  їх  цільового призначення.

Рішення № 20.

Про  надання  юридичним  особам  дозволів  на  розроблення проєктів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок.

Рішення № 21.

Про надання фізичній особі земельної ділянки в користування на умовах оренди.

Рішення № 22.

Про розгляд звернень громадян із земельних питань.

Рішення № 23.

Про виготовлення проекту внесення змін до детального плану території в

м. Красилів на земельну ділянку по вул. М. Грушевського, 146.

Рішення № 24.

Про затвердження детального плану  території по вул. Будівельна в м. Красилів.