Рішення 44-ї чергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 14.08.2020 року

Дата: 09.12.2020 15:52

Рішення № 1.

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Красилівської міської ради.

Рішення № 2.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Красилівської міської ради.

Рішення № 3.

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, 4В в с. Чернелівка.

Рішення № 4.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення № 5.

Про здійснення запозичення для фінансування інвестиційного проєкту.

Рішення № 6.

Про отримання кредиту для фінансування інвестиційного проєкту.

Рішення № 7.

Про створення Служби у справах дітей Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 8.

Про затвердження правил благоустрою території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 9.

Про визначення орендодавця комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 10.

Про затвердження проєкту рішення «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення № 11.

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальної громади.

Рішення № 12.

Про надання дозволу Красилівському підприємству теплових  мереж на укладання договору фінансового лізингу для придбання двох автобусів.

Рішення № 13.

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальної громади з балансу відділу культури Красилівської міської ради на баланс Красилівської житлово-експлуатаційної контори.

Рішення № 14.

Про погодження кандидатури на посаду директора Красилівської дитячої школи мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 15.

Про виготовлення детального плану  території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. М. Грушевського, 58.

Рішення № 16.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 17.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 18.

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки,  право  на оренду якої  може  бути  отримано  на  земельному  аукціоні.

Рішення № 19.

Про надання згоди на поділ земельної  ділянки.

Рішення № 20.

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земельних  ділянок  під  польовими  дорогами на  території  Чернелівського старостинського  округу.

Рішення № 21.

Про  надання  юридичній  особі  дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки.

Рішення № 22.

Про  затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок   для  зміни  їх  цільового призначення.

Рішення № 23.

Про розгляд звернень громадян із земельних питань.