Рішення 45-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 23.09.2020 року

Дата: 09.12.2020 15:53

Рішення № 1.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення № 2.

Про розгляд звернення Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області щодо надання пільги по платі за землю на 2021 рік.

Рішення № 3.

Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей.

Рішення № 4.

Про Меморандум щодо співробітництва на спільне фінансування (утримання) об’єкту спільного користування – автогрейдера.

Рішення № 5.

Про мережу закладів освіти Красилівської міської ради на 2020-2021 навчальний рік.

Рішення № 6.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 8 «Про встановлення вартості харчування для учнів з числа окремих категорій дітей та учнів 1-4 класів, що навчаються в закладах загальної середньої освіти міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення № 7.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 10 «Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста».

Рішення № 8.

Про внесення змін  до рішення міської ради від 18.01.2018 року № 24 «Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міської об’єднаної територіальної громади, що знаходяться в сільській місцевості».

Рішення № 9.

Про затвердження Статуту Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради Хмельницької області в новій редакції.

Рішення № 10.

Про затвердження Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради Хмельницької області в новій редакції.

Рішення № 11.

Про передачу книжкового фонду на баланс бібліотек Росоловецької сільської ради.

Рішення № 12.

Про затвердження примірного договору оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 13.

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальної громади.

Рішення № 14.

Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2019 року № 4 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади багатоквартирного житлового будинку без комерційних приміщень по вул. Центральна, 33 з комплексом зовнішніх інженерних мереж».

Рішення № 15.

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади каналізаційної  мережі по вул. Кобзаря в м. Красилів.

Рішення № 16.

Про надання в оренду комунального майна.

Рішення № 17.

Про надання згоди на розстрочення виконання рішення Господарського суду Хмельницької області.

Рішення № 18.

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 19.

Про затвердження детального плану  території по вул. М. Грушевського, 93
в м. Красилів.

Рішення № 20.

Про затвердження проекту внесення змін до детального плану  території по вул. М. Грушевського, 146 в м. Красилів.

Рішення № 21.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 22.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 23.

Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  їх  в  користування  на  умовах оренди  юридичним  особам.

Рішення № 24.

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки.

Рішення № 25.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі, припинення дії договору оренди землі в м. Красилів.

Рішення № 26.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність фізичній особі Розумному Юрію Вікторовичу.

Рішення № 27.

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) ФОП Білявцю Олегу Петровичу.

Рішення № 28.

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з правом передачі невитребуваних земельних часток (паїв) в користування на умовах оренди ФГ «СОРОКОДУБИ».

Рішення № 29.

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки   для  зміни  її  цільового  призначення