Рішення 46-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 16.10.2020 року

Дата: 09.12.2020 15:56

Рішення № 1.

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок   для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення № 2.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 3.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 4.

Про продовження терміну дії договору оренди землі в м. Красилів.

Рішення № 5.

Про надання юридичній особі земельної ділянки в користування на умовах оренди.

Рішення № 6.

Про внесення змін до рішень міської ради із земельних питань.

Рішення № 7.

Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) АТ «Красилівський машинобудівний завод».

Рішення № 8.

Про надання юридичній особі дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Рішення № 9.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення № 10.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 9 «Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища громади на 2020 рік».

Рішення № 11.

По звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до Вищої ради правосуддя.

Рішення № 12.

Про внесення змін до Програми «Творча обдарованість на 2018-2020 роки», затвердженої рішення міської ради від 06.04.2018 року № 16.

Рішення № 13.

Про створення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади Молодіжного  козацького осередку полку ім. Петра Сагайдачного Подільської січі ім. Богдана Хмельницького.

Рішення № 14.

Про надання дозволу на передачу майна комунальної власності громади.

Рішення № 15.

Про безоплатне прийняття адміністративної будівлі та гаражів в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 16.

Про виготовлення детального плану території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. М. Грушевського, 39.

Рішення № 17.

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 18.

Про прийняття Комунального некомерційного підприємства «Красилівська центральна районна лікарня Красилівської районної ради Хмельницької області» зі спільної власності територіальних громад району.

Рішення № 19.

Про прийняття Комунального некомерційного підприємства «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області» зі спільної власності територіальних громад району.

Рішення № 20.

Про безоплатне прийняття адміністративної будівлі Комунального некомерційного підприємства «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області» в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 21.

Про безоплатне прийняття приміщення Западинської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Западинці Красилівського району в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 22.

Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі у с. Мончинці в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 23.