Доходи бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 24.12.2020 17:03

Доходи бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік складають 252254,6 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду – 248276,0 тис. грн.  (98,4 % всіх доходів) та доходи спеціального фонду –3978,6 тис. грн. (1,6 % всіх доходів).

Власні доходи бюджету громади складають 155815,4 тис. грн. або 61,8 % всіх доходів, міжбюджетні трансферти – 96439,2 тис. грн. (38,2 %).

Діаграма 1. Загальна структура доходів бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік

Фото без опису

Податкові надходження до бюджету громади складають 149816,7 тис. грн. 101816,0 тис. грн. складають податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості (податок та збір на доходи фізичних осіб (101800,0 тис. грн.) та податок на прибуток підприємств (16,0 тис. грн.)), 43609,2 тис. грн. – місцеві податки (єдиний податок (22395,7 тис. грн.), податок на майно (21181,5 тис. грн.) та туристичний збір (32,0 тис. грн.)), 3720,0 тис. грн. – внутрішні податки на товари та послуги (акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (2990,0 тис. грн.), акцизний податок з ввезеного на митну територію України пального (570,0 тис. грн.) та  акцизний податок з виробленого в Україні пального (160,0 тис. грн.). Зовсім незначними є надходження від рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів (плата за використання лісових ресурсів та видобування корисних копалин) та інші податки і збори (екологічний податок).

Загальна структура податкових надходжень до бюджету громади наведена на діаграмі 2.

Діаграма 2. Загальна структура податкових надходжень до бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік

Фото без опису

Серед міжбюджетних трансфертів 92,6 % займає освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам (89270,8 тис. грн.). Окрім того, з бюджету Хмельницької області до бюджету громади заплановано надходження дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету (3858,2 тис. грн.), субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (2287,2 тис. грн.), субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (748,5 тис. грн.) та субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (274,4 тис. грн.).

Видатки Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік затверджені у сумі  252254,6 тис.   грн., у тому числі видатки загального фонду – в сумі 238533,6 тис. грн. та  видатки спеціального фонду бюджету – в сумі 13721,0 тис. грн.

В загальній структурі видатків бюджету громади найбільше займають видатки на освіту, державне управління, культуру і мистецтво та житлово-комунальне господарство. Слід також зауважити, що з усієї суми видатків на освіту, 54,1 % (94920,7 тис. грн.) – видатки за рахунок трансфертів з Державного та обласного бюджетів, а видатки на охорону здоров’я (1518,4 тис. грн.) повністю фінансуються за рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету.

Окрім захищених видатків (оплата праці з нарахуваннями, оплата спожитих енергоносіїв, продукти харчування та медикаменти), в бюджеті громади на наступний рік, передбачені кошти на:

- ремонт автомобільних доріг – 4500,0 тис. грн.;

- капітальний ремонт пішохідних тротуарів – 1750,0 тис. грн.;

- розширення мережі вуличного освітлення – 1000,0 тис. грн.;

- виконання робіт з капітального ремонту покрівель багатоквартирних житлових будинків – 500,0 тис. грн.;

- улаштування спортивних та ігрових майданчиків – 500,0 тис. грн.;

- будівництво та ремонт водогонів – 1800,0 тис. грн.;

- будівництво ролердрому – 500,0 тис. грн.;

- реконструкція міських очисних споруд – 1000,0 тис. грн.;

- придбання в лізинг автобусів для здійснення пасажирських перевезень – 1000,0 тис. грн.;

- капітальний ремонт глядацького залу міського будинку культури – 500,0 тис. грн.;

- співфінансування реконструкції котельні Красилівського підприємства теплових мереж під спортивно-реабілітаційний центр – 1000,0 тис. грн.